zalanie

Wszystkie inne dyskusje.
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
eldak
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2018, o 14:18
Kontakt:

zalanie

Post autor: eldak » 12 maja 2018, o 14:36

jak Waszym zdaniem powinienem załatwic sprawę sąsiedzkiego zalania (zalano mnie),
sąsiad się nie poczówa, powiedziałęm mu że zgłosiłem to do wojego ubezpieczyciela,
okazało się że sąsiad nie jest ubezpieczony, i teraz powinienem o tym znim porozmawiać,
czy zostawić by ubezpieczyciel zajoł się pismami?

Bartosz34
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2018, o 13:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: zalanie

Post autor: Bartosz34 » 15 maja 2018, o 13:32

Oczywiście, że ubezpieczyciel, co Cię to obchodzi - Ty masz pieniądze dostać i tyle.

fugazi
Posty: 41
Rejestracja: 8 maja 2017, o 20:08
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: zalanie

Post autor: fugazi » 18 maja 2018, o 17:10

https://marven.pl/
[quote=eldak post_id=7436 time=1526135813 user_id=1677]
jak Waszym zdaniem powinienem załatwic sprawę sąsiedzkiego zalania (zalano mnie),
sąsiad się nie poczówa, powiedziałęm mu że zgłosiłem to do wojego ubezpieczyciela,
okazało się że sąsiad nie jest ubezpieczony, i teraz powinienem o tym znim porozmawiać,
czy zostawić by ubezpieczyciel zajoł się pismami?
[/quote]


Takie zalania są bardzo problematyczne bo niestety nie jest łatwo wyliczyć szkodę!

papaver
Posty: 5
Rejestracja: 19 cze 2018, o 15:02
Kontakt:

Re: zalanie

Post autor: papaver » 19 cze 2018, o 15:19

Też zostawiłabym sprawę ubezpieczycielowi. Btw ja mieszkanie ubezpieczyłem za 120zł rocznie. Serio nie warto na tym "oszczędzać"
__________________________
https://sprintpozyczka.pl

ODPOWIEDZ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości