uszkodzona obudowa mediow na 2 pietrze

Forum mieszkańców Bajeczna Przystań - Bajeczna 6.
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Yoko
Posty: 3
Rejestracja: 4 kwie 2015, o 13:58
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

uszkodzona obudowa mediow na 2 pietrze

Post autor: Yoko » 7 maja 2015, o 09:40

Witam serdecznie,
Wczoraj o godzinie 21 ktos uszkodzil obudowe mediow na 2 pietrze na koncu korytarza na wprost od windy. Mam nadzieje ze osoba poczuwa sie do odpowiedzialnosc aby uporzadkowac obudowe do odpowiedniego stanu.
Dziekuje za wyrozumialosc ;)

migus
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2015, o 07:50
Kontakt:

Re: uszkodzona obudowa mediow na 2 pietrze

Post autor: migus » 23 maja 2015, o 10:30

Cześć

Powiedz mi, czy zostało to już naprawione? Masz może zdjęcie itd. ?

karelek45564
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2018, o 08:06
Kontakt:

Re: uszkodzona obudowa mediow na 2 pietrze

Post autor: karelek45564 » 26 mar 2018, o 08:09

Ale co to jest za obudowa mediów bo ja tego nie rozumiem

marcowa
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2018, o 11:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: uszkodzona obudowa mediow na 2 pietrze

Post autor: marcowa » 23 maja 2018, o 11:43

jak widać wandali na osiedlu nie brakuję,
wciąz na klatkach coś jest kopnięte, obudowy porysowane, pobrudzone :(
może należało by pomyśleć o monitoringu w kilku miejscach

ODPOWIEDZ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość