Ubezpieczenie NNW

Wszystkie inne dyskusje.
ODPOWIEDZ [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
jacenty
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2017, o 19:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ubezpieczenie NNW

Post autor: jacenty » 30 paź 2018, o 21:55

Co sądzicie o ubezpieczeniu od nieszczęśliwych wypadków? Ja noszę się z zamiarem wykupienia takiego prywatnie. Szukam, oglądam porównuję i zastanawiam się nad odpowiednim wariantem. Nie wiem gdzie jeszcze moge poszukać alternatywy czy chociażby porównania. Obecnie znalazłem kilka opcji na https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-nnw i chyba się zdecyduję.

majjax99@o2.pl
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2019, o 13:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ubezpieczenie NNW

Post autor: majjax99@o2.pl » 11 wrz 2019, o 13:03

z pomocą https://odszkodowania-mura.pl/opozniony-lot/ ubiegałam się o odszkodowanie za zniszczony bagaż podczas lotu. Polecam firmę, mili i z dobrym podejściem do klienta, doradzą w wielu kwestiach. Ostatecznie jestem zadowolona

daga
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2020, o 15:08
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ubezpieczenie NNW

Post autor: daga » 17 sty 2020, o 15:11

jest to jakieś rozwiązanie, na pewno chroni nas w jakimś zakresie. Jeśli już się zdecydujesz przeczytaj dobrze ogólne warunki, bo tam znajdują się często wykluczenia o których się nie mówi. Dwa zastanów się czy lepszym rozwiązaniem ie byłoby wykupienie ubezpieczenia na życie z ryzykiem nnw.

babinat642
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2020, o 16:24
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie NNW

Post autor: babinat642 » 19 maja 2020, o 03:51

Takie ubezpieczenie według mnie powinien posiadać każdy

komanas33
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2020, o 08:25
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie NNW

Post autor: komanas33 » 22 wrz 2020, o 08:07

Moim zdaniem warto jest mieć takie ubezpieczenie

ODPOWIEDZ
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości